Czy to jeszcze dziecko?

Uwaga wulgarne treści. Z góry napiszę, że będę obrażał zarówno rodziców jak i gówniaki. Ja wiem, że “wszystkie dzieci nasze są(…)”, ale to nie jest dziecko, jeśli próbuje w tak młodym wieku…no właśnie opiszę to poniżej.

Sytuacja miała miejsce wczoraj na placu zabaw. Moja córka bawiła się w najlepsze, biegała po całym placu zabaw, szukała sobie różnych zajęć, a że pogoda jest naprawdę piękna, to i dzieci na placu zabaw przybywa. Maja jest otwartym dzieckiem i nie ma problemu z zabawą z innymi dzieciakami, ale to co wczoraj 5cio letni gówniak zrobił to przechodzi ludzkie pojęcie i dobrze, że na tym placu nie było mnie, bo zjebał bym to małe gówno, po czym zaprowadził ją do opiekunów i zjebał ich.

Mała oszustka, bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu, podeszła do mojej córki bawiącej się w piaskownicy i wyciągła monetę 20gr. Pokazywała Mani, a następnie zapytała mojej córy czy chce. Oczywiście, że chciała zobaczyć, bo 2 latek jest ciekawski i jak ktoś coś daje, to dziecko zawsze weźmie(dlatego trzeba pilnować co i jak.). Ta mała oszustka, przekazała Mai pieniążka i powiedziała, że teraz musi iść do mamy po złotówkę i się wymienią. Nosz kurwa jego mać, nie wierzę że to małe ścierwo zrobiło to nieświadomie, bo moja żona się przyglądała całej sytuacji i kiedy Majeczka przyszła po złotówkę, Aśka jej powiedziała, że o dostałaś monetę, to schowaj sobie. Tamten gówniak w osłupienie.

Do czego zmierzam?

Do tego, że przestaję wierzyć w ludzkość. Też byłem młody i nie byłem święty, ale nigdy w ten sposób nie wykorzystywałem słabszych! Zastanawia mnie fakt skąd 5cio latek wyniósł takie zachowanie? Bo z góry zakładam, że z domu, ale może się mylę. W każdym razie to jest patologia, którą trzeba tępić, ale to tępić w zarodku, dlatego uważam, że antykoncepcja powinna być za darmo, żeby uniknąć takich sytuacji. Bo logiczne chyba, że Patologia rodzi się z Patologii. I nie mam tu na myśli biednych, ale porządnych rodzin, tylko tych jebanych patusów z wyboru. Poirytowałem się.

2 thoughts on “Czy to jeszcze dziecko?

  1. Niestety w Polsce nastały czasy kiedy to partia rządząca płaci za to ze „patologie” rozmnażają się na potęgę bo maja z tego kasę ( nie wrzucam wszystkich do jednego wora ale trzeba przyznać ze jest to częste zjawisko) przykład ? Wchodzę wczoraj do banku załatwić to i owo, w koljece przede mną pani 6 dzieci, biegających po banku a ona siedzi przytulona do męża i nie dba o to ze najmłodsze dziecko placze, ze te troszkę większe biegają samopas, zirytowany włożyłem słuchawki w uszy bo dla mnie jeżeli mamy dzieci i się na ni decydujemy to trzeba stanąć na wysokości zadania i przekazać im to co najlepsze a nie robić je dla pieniędzy….

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s